Beginner’s Weekend – warsztaty taneczne dla początkujących

🦄 Link do zapisów: https://bit.ly/3EZqn0G 🦄

Zainteresowanych przemianą życia w musical zapraszamy na intensywny weekend warsztatów z lindy hopa, balboa, chicago bluesa lub solo jazzu. Zajęcia skierowane są do osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z tymi najpopularniejszymi tańcami swingowymi. Celem zajęć jest wprowadzenie w magiczny świat swinga i wyposażenie w umiejętności, które faktycznie przygotują Was do spróbowania sił na roztańczonym parkiecie podczas regularnych potańcówek. Zresztą sprawdźcie sami jak to u nas wygląda: https://tiny.pl/tnvl1

Podczas weekendu proponujemy Wam zajęcia, z następujących stylów:

🦄 Chicago blues (sobota 10:30 – 13:30) – blues to nie tylko ponad 100 lat historii muzyki, to także 100 lat ewolucji tańca, który był związany z kulturą Afroamerykańską. Taniec bluesowy to przedłużone, powolne ruchy, to nagłe zwroty akcji i wspaniała muzyka, która będzie nam towarzyszyć.

Dzięki tym zajęciom poznasz podstawowe ruchy, które pozwolą Ci rozkoszować się wolniejszym tempem muzyki.

🦄 Balboa (sobota 14:00 – 17:00) – to taniec pozwalający na bezstresowe (i bezwysiłkowe) tańczenie do szybkich utworów. Powstał w Południowej Kalifornii w latach 20′ XX wieku, a swą popularnością podbił wiele sal tanecznych w latach 30′ i 40′. Jeśli szybkie tempo piosenek powoduje, że się męczysz i opadasz z sił, są to zajęcia dla Ciebie.

Swobodne dreptanie, bliski kontakt i minimalizm to definicja tych zajęć. Poznasz na nich podstawowe figury i zasady, które umożliwią Ci odczuwać radość i swobodę w poruszaniu się do szybkich utworów.

🦄 Solo jazz (niedziela 10:30 – 13:30) – to rodzaj tańca, bardzo często opierający się na improwizacji do muzyki. Nie posiada jednego, ściśle określonego kroku podstawowego – jest kombinacją elementów tanecznych, które możemy znaleźć w legendarnych solowych choreografiach lat 20, 30 i 40 XX wieku.
Zajęcia są dobrą opcją dla tych, którzy wolą taniec solo od tańca w parze lub chcą popracować nad jakością własnego ruchu.

🦄 Lindy hop (niedziela 14:00 – 17:00) – to radosny taniec, który narodził się w latach 30-tych w Harlemie w Nowym Jorku. Jego cechy charakterystyczne to: duża dawka improwizacji, zabawy i śmiechu.

Dzięki tym zajęciom poznasz podstawy najpopularniejszego tańca swingowego w stylu retro, dzięki którym swobodnie odnajdziesz się na parkiecie, kiedy z głośników zabrzmią hity złotej ery jazzu.

🌟🌟🌟CENY🌟🌟🌟

Każdy blok zajęciowy trwa 3h. Przy zapisie na więcej niż jedne zajęcia, oferujemy zniżkę.

🌟1 blok – #ZADARMO
🌟2 blok – 75 zł
🌟3 blok i każdy kolejny – 50 zł

Po tych warsztatach istnieje możliwość dołączenia do kursów regularnych w naszej szkole – ze zniżką 20% od ceny podstawowej.

Cennik

🏠 Zajęcia będą się odbywać w naszym studio na Tuwima 34

Data

15 - 1615 - 16/stysty/20222022
Expired!

Czas

11:00 - 14:00

Lokalizacja

ulica Juliana Tuwima 34, 90-002 Łódź, Polska
ulica Juliana Tuwima 34, 90-002 Łódź, Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Scroll to Top