Take it Sloth – wyjazdowe warsztaty slow dance

🦥 A może by tak rzucić to wszystko i… pojechać z nami na super leniwy weekend pełen slow dance z Konradem i Agnieszką? https://www.facebook.com/konradandagnieszka/

🦥 Łódzkie jednorożce i wrocławskie krasnale łaczą siły i szykują wyjazd w nieznane dla wszystkich tych, którzy lubią wolmo. Przed Wami aż 8 godzin warsztatów ze slow dance, wieczorne poooowolne potańcówki, wykłady oraz inne atrakcje – dosłownie na pustkowiu, a w zasadzie we wsi Mikstat-Pustkowie.

🦥 Dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji poznać slow dance w całej jego wspaniałości i okazałości, najlepiej będzie zobaczyć to na własne oczy: https://www.youtube.com/watch?v=8_bYSY5Emdc

W dużym uproszczeniu – slow dance to nic innego jak taniec do wolnej muzyki swingowej bazujący głównie na lindy hopie, ale wykorzystujący również elementy charakterystyczne dla tańca bluesowego. Charakterystyczne dla niego są improwizacja, dialog z partnerem oraz mocne nastawienie na muzykalność, co widoczne jest we wszelkiego rodzaju spowolnieniach, przyspieszeniach oraz zmianach dynamiki i energii.

🦥 Save the date! Dokładny harmonogram i więcej szczegółów już wkrótce! Jedno jest pewne – możecie się nastawić na moc slow dance i nawet trochę bluesa.

🦥 Zapisy otwieramy już za tydzień w poniedziałek (10.01.2022) o godzinie 20:00.

 • 00

  dni

 • 00

  godzin

 • 00

  minut

 • 00

  sekund

Data

04 - 0604 - 06/marmar/20222022

Czas

00:00 - 00:00

Lokalizacja

Mikstat-Pustkowie
Mikstat-Pustkowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Scroll to Top