Musicality z zespołem na żywo

Kiedy:
26 czerwiec 2021@12:00 – 27 czerwiec 2021@13:30 Europe/Warsaw Strefa czasowa
2021-06-26T12:00:00+02:00
2021-06-27T13:30:00+02:00

📜 FORMULARZ REJESTRACYJNY: https://tiny.pl/r8tww

Na dobry początek lata wracamy z naszym planem na spełnienie swingowych marzeń! Zapraszamy na unikatowe w skali kraju warsztaty Musicality z zespołem na żywo🥰🤩💖! Podczas sobotniego spotkania będziemy mieli okazję poznać w świetle dnia i anturażu innym niż potańcówka nasz wierny i wyjątkowy Swingin’ Promised Band. Zagrają dla nas:
🎸Błażej Ludwiczuk na gitarze,
🥁 Błażej Kozłowski na bębnach,
🎼Grzegorz Pałka na puzonie,
🎺Kuba Łupiński na trąbce,
🎷 Szymon Bońkowski na saksofonie altowym,
🎷 Damian Bączek na saksofonie tenorowym,
🎼i Michał Mościcki na kontrabasie.

Jak jest plan?
Zacny 😎.
Będziemy mieli okazje odkryć w działaniu pojęcia takie jak 🥁 🎼sekcja rytmiczna, 🎺🎷dęciaki, dowiedzieć się czym różnią się między sobą saksofony 🎷🧐🎷i sprawdzić realny wpływ każdego z instrumentów na odgrywany utwór 🎵🎶. Na kształt warsztatów będą mieli wpływ jednak wszyscy uczestnicy👨‍👨‍👧‍👦. Zespół będzie otwarty na płynięcie z energią grupy i odpowie na pytania, które warto mieć w zanadrzu. To w końcu wyjątkowa okazja poznać zespół w działaniu, odczuć bezpośrednio rolę każdego z muzyków i zobaczyć co decyduje o charakterze utworu i naszego tańca.
💰Przy okazji #WspieramyArtystów ze świadomością tego jak trudny jest to dla nich czas, jeśli nie są mainstremowym składem po milionowej dotacji.
🥳Jeśli klimat będzie sprzyjał spodziewajcie się atrakcji w sobotni wieczór🤩🍹.

POZIOM OPEN
Nie zwlekajcie z zapisami i nie lekceważcie czasu, jaki Swingin’ Promised Band zechce nam poświęcić, bo w niedzielę skład może być już nieco bardziej okrojony, ale jedynie liczebnie. Poziom zajęć wciąż zamierza zawstydzić wszystkie inne warsztaty, w jakich do tej pory uczestniczyliście 😎.

⏰2 x 1,5 h zajęć w sobotę i niedzielę w godzinach 12:00 – 13:30
💲 w cenie 90 zł dla rejestracji dokonanych do końca maja,
💲120 zł, jeśli zdecydujecie się na zapis dopiero w czerwcu.

💰💸💵 FORMY PŁATNOŚCI:
Po wypełnieniu formularza otrzymacie potwierdzenie rejestracji z instrukcją, w jaki sposób dopełnić płatności.
Dla zachowania najwyższego komfortu zajęć uzasadnionego metodologicznie i epidemiologicznie nie respektujemy kart sportowych.

🏠 Wszystkie zajęcia będą prowadzone w naszym studio tańca na Więckowskiego 16/216 w poszanowaniu podstawowych zasad higieny i zaleceń sanitarnych.

📜 REGULAMIN: https://tiny.pl/r8tw7

Scroll to Top